KONST / Litografier / Litografi 10471454
nr 1047 1454
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Litografi, Björn Berg (1923-2008), DN: s kulturredaktion, signerad84, ramens innermått: 40x48
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 20:11:45
28/7 14:28:37
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg